Corneille (1922-2010)
  1. Home
  2. >
  3. Kunstenaars
  4. >
  5. Designer
  6. >
  7. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Corneille (eigenlijk Guillaume Cornelis van Beverloo) was een invloedrijke Nederlandse kunstenaar, geboren in 1922 en overleden in 2010. Zijn unieke en kleurrijke kunstwerken hebben een blijvende stempel gedrukt op de moderne kunstwereld. Als medeoprichter van de CoBrA-beweging, een avant-gardistische groep die actief was in de jaren 1948 tot 1951, heeft Corneille bijgedragen aan het vernieuwen van de kunstscène.

Corneille's stijl wordt gekenmerkt door levendige kleuren, organische vormen en een speelse benadering van compositie. Zijn schilderijen, tekeningen en grafische werken weerspiegelen vaak zijn interesse in de relatie tussen mens, natuur en de verbeelding. Zijn werk straalt een gevoel van vreugde en vrijheid uit, wat zijn kunstwerken toegankelijk maakt voor een breed publiek.

Gedurende zijn carrière evolueerde Corneille's stijl, waarbij hij elementen van abstractie en figuratie combineerde om zijn eigen unieke visuele taal te creëren. Zijn werk is te bewonderen in tal van internationale musea en galeries, en zijn invloed blijft voortleven in de hedendaagse kunstwereld.

Als gepassioneerde kunstenaar met een internationale uitstraling, heeft Corneille een blijvende erfenis achtergelaten. Zijn kunst wordt nog steeds verzameld en gewaardeerd door zowel kunstliefhebbers als verzamelaars over de hele wereld. Door zijn gedurfde gebruik van kleur, vorm en thema's heeft Corneille een onschatbare bijdrage geleverd aan de moderne kunst en blijft hij een bron van inspiratie voor toekomstige generaties kunstenaars en creatievelingen.
Aangeboden items
278
Verkochte items
6073
Nationaliteit
Nederlands Nederlands   Belgisch Belgisch   
Links
Favoriet
filters
Corneille - zelfportret met Mexicaanse schedel 1976 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zelfportret met Mexicaanse schedel 1976
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 400
Direct kopen
Corneille - Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille
Afmetingen 31 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
Openingsbod
€ 30
Direct kopen
Corneille - Les Femmes de la Bible, 2000 kopen? Bied vanaf 1190!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De vrouwen van de Bijbel, 2000
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.190
Direct kopen
Corneille - Three Compositions kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Three Compositions
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 345
Direct kopen
Corneille - Rote exotische Katze der Südinseln kopen? Bied vanaf 590!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rode Zuidelijke Eilanden Exotische Kat
Techniek IJzer
Afmetingen 56 x 73 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 590
Direct kopen
Corneille - L'oiseau de la langue, gekleurde kip kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau de la langue, gekleurde kip
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 85 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Corneille - Le Matin kopen? Bied vanaf 320!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Matin
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 320
Direct kopen
Corneille - Ingelijste zeefdruk: "Promenade C" - 1991 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: "Promenade C" - 1991
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 275
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987 kopen? Bied vanaf 239!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 239
Direct kopen
Corneille - Lithografie 1966 Galeria RELEVO Ceres Franco Av. Copacabana RIO de JANEIRO kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithografie 1966 Galeria RELEVO Ceres Franco Av. Copacabana RIO de JANEIRO
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 600
Direct kopen
Corneille - Dageraad op de berg, 1991 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dageraad op de berg, 1991
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 600
Direct kopen
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd EA 1/1 kopen? Bied vanaf 2500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd EA 1/1
Afmetingen 37 x 22 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 2.500
Direct kopen
Corneille - Lithografie Un rêve vert (Een groene droom) 1975 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithografie Un rêve vert (Een groene droom) 1975
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 600
Direct kopen
Corneille - Rood naakt, 1982 kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rood naakt, 1982
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 850
Direct kopen
Corneille - Sjaal Bain de soleil Groot zijden vierkant Soieries Brochier 140x140 kopen? Bied vanaf 180!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sjaal Bain de soleil Groot zijden vierkant Soieries Brochier 140x140
Techniek Overig
Afmetingen 140 x 140 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Openingsbod
€ 180
Direct kopen
Corneille - gesigneerd : Incantation, 1999, ingelist! kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd : Incantation, 1999, ingelist!
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 650
Direct kopen
Corneille - Lithografie 'Tournesol' kopen? Bied vanaf 240!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithografie 'Tournesol'
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 240
Direct kopen
Corneille - De maan, gouache op papier, 1969 kopen? Bied vanaf 1400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De maan, gouache op papier, 1969
Techniek Gouache
Afmetingen 26 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.400
Direct kopen
Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch EK voetbal 2000
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 185
Direct kopen
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 3.000
Direct kopen
Corneille - Grote schaal/bord gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal/bord gelimiteerde oplage
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 125
Direct kopen
Corneille - 3 kleuren litho's en een gesigneerd boek: l'amour au jour le jour II - 1997 kopen? Bied vanaf 799!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleuren litho's en een gesigneerd boek: l'amour au jour le jour II - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 799
Direct kopen
Corneille - sans titre VII( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde) kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch sans titre VII( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde)
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 185
Direct kopen
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 299
Direct kopen
Corneille - Litho: La chanson du mal-aimé - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: La chanson du mal-aimé - 1989
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 299
Direct kopen
Corneille - ‘Été souverain’ - kleurenzeefdruk - 1987 - oplage XX- mooi ingelijst - groot. kopen? Bied vanaf 695!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ‘Été souverain’ - kleurenzeefdruk - 1987 - oplage XX- mooi ingelijst - groot.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 123 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 695
Direct kopen
Corneille - ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 375
Direct kopen
Corneille - L'oiseau habite les songes zilveren hanger broche, handgesigneerd, 1991 kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau habite les songes zilveren hanger broche, handgesigneerd, 1991
Techniek Overig
Afmetingen 7 x 6 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 42 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 800
Direct kopen
Corneille - Set van 8 borden (Laatste!)- De Blauwe Engel naar Rubens - 2002 kopen? Bied vanaf 90!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Set van 8 borden (Laatste!)- De Blauwe Engel naar Rubens - 2002
Techniek Keramiek
Afmetingen 26.5 x 26.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Openingsbod
€ 90
Direct kopen
Corneille - Ets / Aquatint Vrouw en vogel, 1991 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ets / Aquatint Vrouw en vogel, 1991
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 450
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho: Compositie met rode vogel - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Compositie met rode vogel - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Keramiek bord De vuurvogel en 5 verschillende onderzetters kopen? Bied vanaf 54!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramiek bord De vuurvogel en 5 verschillende onderzetters
Techniek Keramiek
Afmetingen 10.5 x 10.5 x 0.7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 54
Direct kopen
Corneille - Dame met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dame met vogel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 350
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk op doek: 2 vogels - 2002 (oplage slechts 75 stuks!) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk op doek: 2 vogels - 2002 (oplage slechts 75 stuks!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 33 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: mer du sud - 1958(Oplage slechts 12 stuks!!) kopen? Bied vanaf 895!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: mer du sud - 1958(Oplage slechts 12 stuks!!)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 895
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho Bain de Soleil / Zonnebaden, 1999 kopen? Bied vanaf 990!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho Bain de Soleil / Zonnebaden, 1999
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 990
Direct kopen
Corneille - "Été Incendiaire" - Zeldzame Antieke Litho uit 1965 kopen? Bied vanaf 599!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch "Été Incendiaire" - Zeldzame Antieke Litho uit 1965
Techniek Litho
Afmetingen 50.2 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 599
Direct kopen
Corneille - 1958 "Heure Tardive" - Geveild in 1998 bij Christie's kopen? Bied vanaf 799!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1958 "Heure Tardive" - Geveild in 1998 bij Christie's
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 799
Direct kopen
Corneille - La Traviata kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Traviata
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 299
Direct kopen
Corneille - 1960 - Vol d'oiseaux au printemps - Ook in het Stedelijk Museum Amsterdam kopen? Bied vanaf 699!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1960 - Vol d'oiseaux au printemps - Ook in het Stedelijk Museum Amsterdam
Techniek Litho
Afmetingen 53.34 x 35.56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 699
Direct kopen
Corneille - Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Openingsbod
€ 20
Direct kopen
Corneille - Birds cats kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Birds cats
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.500
Direct kopen
Corneille - Ingelijste Love Birds zeefdruk op canvas - Cobra EA 1/13 kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste Love Birds zeefdruk op canvas - Cobra EA 1/13
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 99 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.500
Direct kopen
Corneille - Tapijt La Traviata - Kunstenaarstapijt met certificaat kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt La Traviata - Kunstenaarstapijt met certificaat
Techniek Textiel
Afmetingen 220 x 210 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - 'Don Carlos (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Don Carlos (mooi gelijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 74 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 299
Direct kopen
Corneille - Wagons lits kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wagons lits
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 50
Direct kopen
Corneille - Vrouw en schedel - Gesigneerd - 1979 - 23/90 Oplage kopen? Bied vanaf 700!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw en schedel - Gesigneerd - 1979 - 23/90 Oplage
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 106 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 700
Direct kopen
Corneille - Vis & Vogel - Gesigneerd - 1992 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vis & Vogel - Gesigneerd - 1992
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 600
Direct kopen
Corneille - Mémoire de Cuba - Gesigneerd - 2000 kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mémoire de Cuba - Gesigneerd - 2000
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 200
Direct kopen

Kunst kopen van Corneille

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Corneille? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Corneille. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Corneille en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Corneille te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Corneille!

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Corneille te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Corneille instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Corneille kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Corneille!

Bekijk bijvoorbeeld ook eens het aanbod kunstwerken van Karel Appel, Anton Heyboer en Klaas Gubbels in de veiling.

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Corneille en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Corneille via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Corneille of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?

Kunst kopen van Corneille begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Corneille, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Corneille. Om meer kans te maken om de Corneille te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Corneille! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.