Corneille (1922-2010)
  1. Home
  2. >
  3. Kunstenaars
  4. >
  5. Designer
  6. >
  7. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Corneille (eigenlijk Guillaume Cornelis van Beverloo) was een invloedrijke Nederlandse kunstenaar, geboren in 1922 en overleden in 2010. Zijn unieke en kleurrijke kunstwerken hebben een blijvende stempel gedrukt op de moderne kunstwereld. Als medeoprichter van de CoBrA-beweging, een avant-gardistische groep die actief was in de jaren 1948 tot 1951, heeft Corneille bijgedragen aan het vernieuwen van de kunstscène.

Corneille's stijl wordt gekenmerkt door levendige kleuren, organische vormen en een speelse benadering van compositie. Zijn schilderijen, tekeningen en grafische werken weerspiegelen vaak zijn interesse in de relatie tussen mens, natuur en de verbeelding. Zijn werk straalt een gevoel van vreugde en vrijheid uit, wat zijn kunstwerken toegankelijk maakt voor een breed publiek.

Gedurende zijn carrière evolueerde Corneille's stijl, waarbij hij elementen van abstractie en figuratie combineerde om zijn eigen unieke visuele taal te creëren. Zijn werk is te bewonderen in tal van internationale musea en galeries, en zijn invloed blijft voortleven in de hedendaagse kunstwereld.

Als gepassioneerde kunstenaar met een internationale uitstraling, heeft Corneille een blijvende erfenis achtergelaten. Zijn kunst wordt nog steeds verzameld en gewaardeerd door zowel kunstliefhebbers als verzamelaars over de hele wereld. Door zijn gedurfde gebruik van kleur, vorm en thema's heeft Corneille een onschatbare bijdrage geleverd aan de moderne kunst en blijft hij een bron van inspiratie voor toekomstige generaties kunstenaars en creatievelingen.
Aangeboden items
278
Verkochte items
6073
Nationaliteit
Nederlands Nederlands   Belgisch Belgisch   
Links
Favoriet
filters
Corneille - Le baobab - Handgesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le baobab - Handgesigneerd - 2001
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 295
Direct kopen
Corneille - Rode Bal - Handgesigneerd - 1990 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rode Bal - Handgesigneerd - 1990
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 400
Direct kopen
Corneille - De Vrouw en de Vogel - Handgesigneerd - 1998 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De Vrouw en de Vogel - Handgesigneerd - 1998
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 66 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 300
Direct kopen
Corneille - Memoire de Bali (Femme, serpent et oiseau) - Gesigneerd - 12/100 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Memoire de Bali (Femme, serpent et oiseau) - Gesigneerd - 12/100
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 400
Direct kopen
Corneille - Cobra schilder,vrouw,masker en dieren kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra schilder,vrouw,masker en dieren
Techniek Litho
Afmetingen 147 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 2.000
Direct kopen
Corneille - De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde) kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde)
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 175
Direct kopen
Corneille - 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 58 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 325
Direct kopen
Corneille - Paysage Minéralogique, 1960 - Uniek stuk Met de hand ingekleurde litho kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Paysage Minéralogique, 1960 - Uniek stuk Met de hand ingekleurde litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 2.800
Direct kopen
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 150
Direct kopen
Corneille - Affiche FIAC 1983, met stempel Atelier Corneille kopen? Bied vanaf 45!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Affiche FIAC 1983, met stempel Atelier Corneille
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 44 cm (h x b)
Openingsbod
€ 45
Direct kopen
Corneille - Handgeschilderd Limoges porselein "Vis" Atelier Corneille kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Handgeschilderd Limoges porselein "Vis" Atelier Corneille
Techniek Aquarel
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Zijde
Openingsbod
€ 145
Direct kopen
Corneille - Zijden chiffonsjaal Brochier Soieries Farandole van vogels kopen? Bied vanaf 120!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zijden chiffonsjaal Brochier Soieries Farandole van vogels
Techniek Overig
Afmetingen 160 x 40 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 30 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Openingsbod
€ 120
Direct kopen
Corneille - Antieke litho Mineralogisch landschap , 1960 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Antieke litho Mineralogisch landschap , 1960
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 350
Direct kopen
Corneille - 1971 - "L'arbre" (De boom). Prachtige oude litho kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1971 - "L'arbre" (De boom). Prachtige oude litho
Techniek Litho
Afmetingen 81.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 495
Direct kopen
Corneille - La fiancée du fleuve, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La fiancée du fleuve, zeefdruk (mooi ingelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 275
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk, Petite Musique du Printemps - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk, Petite Musique du Printemps - Ingelijst (Groot)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 400
Direct kopen
Corneille - Femme Heureuse kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme Heureuse
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 62 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 800
Direct kopen
Corneille - 2000 - Les footballeurs le Ballon d ' or Uniek 24 karaat aangebracht op de bal kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2000 - Les footballeurs le Ballon d ' or Uniek 24 karaat aangebracht op de bal
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 249
Direct kopen
Corneille - 1981 Couple aux oiseaux - Prachtige kleuren zeefdruk voor de woonkamer! kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1981 Couple aux oiseaux - Prachtige kleuren zeefdruk voor de woonkamer!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 299
Direct kopen
Corneille - 1978 De mooie Georgiër kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1978 De mooie Georgiër
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 395
Direct kopen
Corneille - 1999 Célébration - Prachtige ets! Een juweeltje om naar te kijken. kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1999 Célébration - Prachtige ets! Een juweeltje om naar te kijken.
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 395
Direct kopen
Corneille - "L'Oiseau Attentif" - Een Zeldzaam Meesterwerk van Corneille kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch "L'Oiseau Attentif" - Een Zeldzaam Meesterwerk van Corneille
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 499
Direct kopen
Corneille - La reine du monde, litho kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La reine du monde, litho
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 275
Direct kopen
Corneille - Petite Géometrie Fidèle - 6 genummerde en gesigneerde litho's kopen? Bied vanaf 2400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Petite Géometrie Fidèle - 6 genummerde en gesigneerde litho's
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 2.400
Direct kopen
Corneille - Hugo Claus - Hymen - Dertien gedichten bij dertien erotische tekeningen kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hugo Claus - Hymen - Dertien gedichten bij dertien erotische tekeningen
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Corneille - André Laude. Vers le matin des cerises - luxe-editie met twee litho's kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch André Laude. Vers le matin des cerises - luxe-editie met twee litho's
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 600
Direct kopen
Corneille - Ouverture sur l’ete - 1981 - ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ouverture sur l’ete - 1981 - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Direct kopen
Corneille - Mon ange en Italie, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mon ange en Italie, zeefdruk (mooi ingelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Corneille - Histoire des état et empire de la lune et du soleil, litho kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Histoire des état et empire de la lune et du soleil, litho
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - Corneille's Vroege Periode: "Dialogue d'Oiseaux" (1976) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille's Vroege Periode: "Dialogue d'Oiseaux" (1976)
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 495
Direct kopen
Corneille - 1986 Femmes et Oiseux kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1986 Femmes et Oiseux
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 199
Direct kopen
Corneille - 1986 Femmes et Oiseux kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1986 Femmes et Oiseux
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 199
Direct kopen
Corneille - "Vers le soleil" (1994) - INGELIJST kan meteen opgehangen worden kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch "Vers le soleil" (1994) - INGELIJST kan meteen opgehangen worden
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 199
Direct kopen
Corneille - "Une journée d'été" (1978) Een zeldzame kans op iconisch CoBrA-meesterschap kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch "Une journée d'été" (1978) Een zeldzame kans op iconisch CoBrA-meesterschap
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 395
Direct kopen
Corneille - Vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel en vrouw
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hout
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Direct kopen
Corneille - Schaakbord kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Schaakbord
Techniek Litho
Afmetingen 104 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 450
Direct kopen
Corneille - Set van 4 stropdassen (unisex): vrouw en vogels, 1996 kopen? Bied vanaf 60!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Set van 4 stropdassen (unisex): vrouw en vogels, 1996
Techniek Overig
Afmetingen 145 x 9.5 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Openingsbod
€ 60
Direct kopen
Corneille - Tapijt De vogelboom - Number 5/8 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt De vogelboom - Number 5/8
Techniek Textiel
Afmetingen 280 x 200 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 3.000
Direct kopen
Corneille - De gele kat - Handgemaakt tapijt kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De gele kat - Handgemaakt tapijt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 180 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 800
Direct kopen
Corneille - Terragrafie op canvas De eerste regen - Editie van 60 exemplaren. kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Terragrafie op canvas De eerste regen - Editie van 60 exemplaren.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 118 x 5 cm (h x b x d)
Openingsbod
€ 900
Direct kopen
Corneille - Grote litho Zonnevogel, 1994 kopen? Bied vanaf 750!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote litho Zonnevogel, 1994
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 750
Direct kopen
Corneille - Antieke ingelijste litho, Journée Féérique / Feeric Day, 1971 kopen? Bied vanaf 1200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Antieke ingelijste litho, Journée Féérique / Feeric Day, 1971
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.200
Direct kopen
Corneille - Figuren met vogels kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuren met vogels
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 400
Direct kopen
Corneille - De Cobra vogel, 1988 kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De Cobra vogel, 1988
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 900
Direct kopen
Corneille - Signed Keramische Menorah kopen? Bied vanaf 1600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Signed Keramische Menorah
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 28 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 1.600
Direct kopen
Corneille - litho: L'oiseau Jaune a la Lune - 1996 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: L'oiseau Jaune a la Lune - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 275
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho: Jardin Errant - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Jardin Errant - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 399
Direct kopen
Corneille - Kleurenlitho: Rigoletto - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Rigoletto - 1990
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 299
Direct kopen

Kunst kopen van Corneille

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Corneille? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Corneille. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Corneille en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Corneille te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Corneille!

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Corneille te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Corneille instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Corneille kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Corneille!

Bekijk bijvoorbeeld ook eens het aanbod kunstwerken van Karel Appel, Anton Heyboer en Klaas Gubbels in de veiling.

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Corneille en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Corneille via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Corneille of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?

Kunst kopen van Corneille begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Corneille, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Corneille. Om meer kans te maken om de Corneille te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Corneille! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.