Corneille (1922-2010)
  5. Designer
  6. >
  7. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Aangeboden items
278
Verkochte items
6073
Nationaliteit
Nederlands Nederlands   Belgisch Belgisch
Links
Favoriet
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Techniek Zilver
Afmetingen 49 x 57 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 94.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 95.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Corneille - Litho, Titel, Salon de Mai (1977) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Titel, Salon de Mai (1977)
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Totem - Grote zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Totem - Grote zeefdruk - 1996
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 765
Corneille - La reine de sable - litho - 105x75 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 735!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La reine de sable - litho - 105x75 cm - 1999
Techniek Litho
Afmetingen 105 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 735
Corneille - Femme allongée - Zeefdruk - 120x120 cm - Gesigneerd - Ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 1200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme allongée - Zeefdruk - 120x120 cm - Gesigneerd - Ingelijst - 1995
Afmetingen 126.5 x 126.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Corneille - Oiseaux en fete I - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 580!
Afmetingen 100 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 580
Corneille - Corneille - Image D'un été - Handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 580!
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 580
Corneille - Songs d'été - laatste exemplaar ! kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Songs d'été - laatste exemplaar !
Afmetingen 64 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Egyptienne kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Egyptienne
Afmetingen 89 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Litho, Sous Le Ciel Étoilé - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Sous Le Ciel Étoilé - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - Litho, Blauwe Deur Gele Kat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Blauwe Deur Gele Kat - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - Litho op papier, Les yeux de l'ete - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho op papier, Les yeux de l'ete - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - Litho, Le theatre chinois - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Le theatre chinois - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Zonder titel IV - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259

Kunst kopen van Corneille

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?