1e keer aangeboden

Jan Geelen - Gemengde techniek op papier, De passage kopen? Bied vanaf 40!
Jan Geelen (1950) Nederlands Gemengde techniek op papier, De passage
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Alfonso Moreno - Historische rivierengezicht kopen? Bied vanaf 139!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Historische rivierengezicht
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 139
Direct kopen
Jan Prins - Zeldzame gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Prins (1956) Nederlands Zeldzame gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Eric-Jan Kremer - Amsterdamer Grachten kopen? Bied vanaf 950!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands Amsterdamse grachten
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Direct kopen
Hans Wap - Ski-Stoel kopen? Bied vanaf 75!
Hans Wap (1943) Nederlands Ski-Stoel
Afmetingen 66.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Johannes Hüppi - Vanitas kopen? Bied vanaf 125!
Johannes Hüppi (1965) Zwitsers Trots
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Herbert Fiedler - 3 boekwerken en een krantenartikel (1982) kopen? Bied vanaf 50!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands 3 boekwerken en een krantenartikel (1982)
Techniek Hardcover
Afmetingen 14.5 x 14.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
René Daniëls - 2 gidsen van Abbemuseum: 1986/1994 & N-Brabant 1970-1985 kopen? Bied vanaf 50!
René Daniëls (1950) Nederlands 2 gidsen van Abbemuseum: 1986/1994 & N-Brabant 1970-1985
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 17.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Hewald Jongenelis - Internaat, Externaat kopen? Bied vanaf 40!
Hewald Jongenelis (1962) Nederlands Internaat, Externaat
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Meissen porzellan - "THUN Klösterle Form MEISSEN" Zwiebelmuster Kaffeekanne kopen? Bied vanaf 35!
Meissen porzellan (1708) Duits Koffiepot "THUN Klösterle Form MEISSEN" met uienmotief
Techniek Keramiek
Afmetingen 24 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 600 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Harald Isenstein - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 200!
Harald Isenstein (1898-1980) Duits Deens Moeder met kind
Techniek Hout
Afmetingen 26 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Vadim Stein - 'Octopean' (2013) kopen? Bied vanaf 110!
Vadim Stein (1967) Oekraïens 'Octopean' (2013)
Techniek C-Print
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Hutschenreuther - 6 osterborden kopen? Bied vanaf 30!
Hutschenreuther (1814) Duits 6 osterborden
Afmetingen 22.5 x 22.5 x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht 3500 g
€ 30
Direct kopen
Anton Heyboer - Drenthe 1946 kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Drenthe 1946
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 62 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Erika Visser - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 100!
Erika Visser (1919-2007) Portret van een dame
Techniek Houtskool
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Andre van Schuylenbergh - vrouwengezicht kopen? Bied vanaf 200!
Andre van Schuylenbergh (1952) Belgisch vrouwengezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 200
Direct kopen
Jan Cremer - Op Beschadigde Poten lopen kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Op Beschadigde Poten lopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver kopen? Bied vanaf 300!
Toni Arzoni (1899) Nederlands Vrouw aan de vijver
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 47 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Hennie van der Vegt - Vrouw kopen? Bied vanaf 35!
Hennie van der Vegt (1953) Nederlands Vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Pleun Betist - Rode rozen kopen? Bied vanaf 100!
Pleun Betist (1894-1971) Nederlands Rode rozen
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Dirkje Kuik - Nachtwandeling kozakken, inkttekening kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Nachtwandeling kozakken, inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Doorlie Gerdes - Ingelijste potloodtekening , Crossover – 2020 - Lijst, 53 x 43 cm. kopen? Bied vanaf 100!
Doorlie Gerdes (1935) Nederlands Ingelijste potloodtekening , Crossover – 2020 - Lijst, 53 x 43 cm.
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Doorlie Gerdes - Ingelijste potloodtekening , Silverman – 2020 - Lijst, 53 x 43 cm. kopen? Bied vanaf 100!
Doorlie Gerdes (1935) Nederlands Ingelijste potloodtekening , Silverman – 2020 - Lijst, 53 x 43 cm.
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Doorlie Gerdes - Ingelijste potloodtekening , Tekens – 2020 - Lijst, 53 x 43 cm. kopen? Bied vanaf 100!
Doorlie Gerdes (1935) Nederlands Ingelijste potloodtekening , Tekens – 2020 - Lijst, 53 x 43 cm.
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Chris Snijders - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!
Chris Snijders (1881-1943) Nederlands Vlaggemankade Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 89 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Jan ten Cate (1867-1955) Nederlands Personen in het bos
Afmetingen 59.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Hendrik Cornelis Kranenburg - Het “Vierkantje” in Bergen op Zoom kopen? Bied vanaf 175!
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997) Nederlands Het “Vierkantje” in Bergen op Zoom
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Hans van Dokkum - Fraaie in 1948 gemaakte monochrome Lithografie "Limburg in de sneeuw" kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Fraaie in 1948 gemaakte monochrome Lithografie "Limburg in de sneeuw"
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 36
Direct kopen
Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Henk Tichelaar (1954) Nederlands Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Mathieu Boessen - Pentekening kopen? Bied vanaf 30!
Mathieu Boessen (1912-1998) Nederlands Pentekening
Techniek Potlood
Afmetingen 19 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
P. van Schaik - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
P. van Schaik Nederlands Stadsgezicht
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Anne Rensen - Poort kopen? Bied vanaf 50!
Anne Rensen (1943) Nederlands Poort
Techniek Gouache
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Kees van Bohemen - Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 62!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 62
Direct kopen
Laetitia de Haas - Gelimiteerde oplage (150) "Sleepboot" - kleuren ets - potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Gelimiteerde oplage (150) "Sleepboot" - kleuren ets - potlood gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!
John Lennon (1940-1980) Engels Bag One
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
€ 225
Direct kopen
Denkor - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Denkor (1944) Nederlands Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!
Joep van Lieshout (1963) Nederlands ILLY Art Collection
Afmetingen 45 x 30 x 5 cm (h x b x d)
€ 475
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Ad Verstijnen - 6 zeefdrukjes kopen? Bied vanaf 60!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands 6 zeefdrukjes
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Portret van Marietje Hendrika Otterloo.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Isa van der Zee - Golden Sails kopen? Bied vanaf 35!
Isa van der Zee (1928) Nederlands Golden Sails
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Pieter Dik - Kustgezicht kopen? Bied vanaf 200!
Pieter Dik (1943-1984) Nederlands Kustgezicht
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend 2 tulpen kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend 2 tulpen
Afmetingen 138 x 208 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend kleurrijk kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend kleurrijk
Afmetingen 140 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend vrolijk kopen? Bied vanaf 100!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend vrolijk
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend bruin kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend bruin
Afmetingen 160 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Renaat Veris - Vaas met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 50!
Renaat Veris (1940) Belgisch Vaas met zonnebloemen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen