1e keer aangeboden

Jan Toorop - Ter gelegenheid van zijn 60sten verjaardag. kopen? Bied vanaf 95!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Ter gelegenheid van zijn 60sten verjaardag.
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
€ 95
Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Vrouw
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Corry Ammerlaan - “ RELAX ! “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 149!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands “ RELAX ! “ zeldzaam
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 20 x 5 cm (h x b x d)
€ 149
Hein Stork - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands Geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 40 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Lotus hanger gemaakt van 925 sterling zilver met een Amethist edelsteen. kopen? Bied vanaf 45!
Lotus hanger gemaakt van 925 sterling zilver met een Amethist edelsteen.
Techniek Zilver
Afmetingen 1 x 2.8 x 3.2 cm (h x b x d)
Gewicht 2.85 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 45
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Boslandschap met vijver - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Boslandschap met vijver - Gesigneerd
Afmetingen 57.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Maya Wildevuur - Bloemenveld kopen? Bied vanaf 600!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Bloemenveld
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Bloemen
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Nieuwe zilveren Ring met facetgeslepen robijn kopen? Bied vanaf 75!
Nieuwe zilveren Ring met facetgeslepen robijn
Techniek Zilver
Afmetingen 2.5 x 2 x 3.1 cm (h x b x d)
Gewicht 9.6 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 75
Jan te Wierik - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 395!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 77 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Willebrord de Winter - paris en drie vrouwen kopen? Bied vanaf 950!
Willebrord de Winter (1941) Nederlands paris en drie vrouwen
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 10000 g
€ 950
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Harrie Sijbers - In de morgen kopen? Bied vanaf 750!
Harrie Sijbers (1953) Nederlands In de morgen
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Nieuwe zilveren hanger met een mooie geslepen tijgeroog kopen? Bied vanaf 40!
Nieuwe zilveren hanger met een mooie geslepen tijgeroog
Techniek Zilver
Afmetingen 0.8 x 1.2 x 3.1 cm (h x b x d)
Gewicht 2.36 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 40
illy Art Collection - illy art collection - 2008 - bowls - Michael Lin kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy art collection - 2008 - bowls - Michael Lin
Afmetingen 15 x 30 x 40 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Erik van Spronsen - 2 vlakken buisprofiel kopen? Bied vanaf 75!
Erik van Spronsen (1948) Nederlands 2 vlakken buisprofiel
Techniek IJzer
Afmetingen 38 x 32 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht 8000 g
€ 75
P. van Schaik - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
P. van Schaik Nederlands Stadsgezicht
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Rinke Nijburg - St20Se03 kopen? Bied vanaf 60!
Rinke Nijburg (1964) Nederlands St20Se03
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Herman Brood - Vliegtuigje kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Vliegtuigje
Afmetingen 77 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Mathieu Boessen - Pentekening kopen? Bied vanaf 30!
Mathieu Boessen (1912-1998) Nederlands Pentekening
Techniek Potlood
Afmetingen 19 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Philip Zilcken - Landschap met herder en schapen kopen? Bied vanaf 45!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Landschap met herder en schapen
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Henk Tichelaar (1954) Nederlands Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Ciano Siewert - Grote kleurenlithografie "Oostpoort Delft" - Artist Proof exemplaar - gesigneerd kopen? Bied vanaf 47!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Grote kleurenlithografie "Oostpoort Delft" - Artist Proof exemplaar - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Saskia Bremer - Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Saskia Bremer (1964) Nederlands Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst
Afmetingen 40 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Hannes Postma - grote in 1965 gemaakte Aquarel "geboorte van Venus" gesigneerd kopen? Bied vanaf 76!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1965 gemaakte Aquarel "geboorte van Venus" gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 76
Hans van Dokkum - Fraaie in 1948 gemaakte monochrome Lithografie "Limburg in de sneeuw" kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Fraaie in 1948 gemaakte monochrome Lithografie "Limburg in de sneeuw"
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver. kopen? Bied vanaf 75!
Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver.
Techniek Zilver
Afmetingen 1 x 3.5 x 4.2 cm (h x b x d)
Gewicht 11.81 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 75
Hans van Dokkum - Fraaie handgekleurde Lithografie "Chinees stilleven" - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Fraaie handgekleurde Lithografie "Chinees stilleven" - zeer kleine oplage (9)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 36
1 bieding
Hannes Postma - grote in 1966 gemaakte pastel/aquarel/potlood "hommage a albert Einstein" kopen? Bied vanaf 76!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1966 gemaakte pastel/aquarel/potlood "hommage a albert Einstein"
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 76
Stanislaw Lewkowicz - Bangkok rose kopen? Bied vanaf 175!
Stanislaw Lewkowicz (1956) Nederlands Bangkok rose
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Hendrik Cornelis Kranenburg - Het “Vierkantje” in Bergen op Zoom kopen? Bied vanaf 175!
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997) Nederlands Het “Vierkantje” in Bergen op Zoom
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Zacharias Simons - Zuid Europese voorstelling kopen? Bied vanaf 150!
Zacharias Simons (1910-1981) Nederlands Zuid Europese voorstelling
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 79!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “.
Techniek Verbronsd
Afmetingen 15 x 6 x 5 cm (h x b x d)
€ 79
Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas kopen? Bied vanaf 45!
Nieuwe Handgemaakte hanger met mystic topaas
Techniek Zilver
Afmetingen 1 x 1.5 x 3.8 cm (h x b x d)
Gewicht 5.2 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 45
Stoffer Winter - Portret van een schilder kopen? Bied vanaf 250!
Stoffer Winter (1938-2004) Nederlands Portret van een schilder
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corry Ammerlaan - Stevige Handdruk kopen? Bied vanaf 35!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Stevige Handdruk
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 14 x 8 cm (h x b x d)
€ 35
Zacharias Simons - Zuid Europees tafereel kopen? Bied vanaf 150!
Zacharias Simons (1910-1981) Nederlands Zuid Europees tafereel
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!
Royal Limoges (1797) Frans Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières
Afmetingen 8 x 27 x 17 cm (h x b x d)
€ 50
Herman Gordijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Jan ten Cate (1867-1955) Nederlands Personen in het bos
Afmetingen 59.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Herman Gordijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Nieuwe Zilveren Hanger met Malachiet kopen? Bied vanaf 55!
Nieuwe Zilveren Hanger met Malachiet
Techniek Zilver
Afmetingen 1 x 2.4 x 4.2 cm (h x b x d)
Gewicht 12.45 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 55
Henry Cassiers - Klederdracht in straatje kopen? Bied vanaf 25!
Henry Cassiers (1858-1944) Belgisch Klederdracht in straatje
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Fon Klement - Souvenance kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Souvenance
Afmetingen 68 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100