3. Volledig aanbod
  5. kunstenaars
Gert Heinrich Wollheim - Zirkusszene 1956 Öl / Hartfaser kopen? Bied vanaf 6500!Antonin Hudecek - Flußlandschaft im Wald kopen? Bied vanaf 6500!Johan Tahon - Keramisch beeld + metalen staander ook van Tahon kopen? Bied vanaf 6000!Herman Brood - Acryl op doek: J. van Nazareth (met certificaat broodnodig en taxatierapport HBM kopen? Bied vanaf 5950!

kunstenaars

Charles Rochussen - Reiterhusaren begleiten Prunkkutsche mit Lakaien kopen? Bied vanaf 1730!Jaroslav Serpan - Abstrakte Komposition, Gouache auf Papier 1967 kopen? Bied vanaf 1690!Karl Hagedorn - Frühlingslandschaft mit Farmhäusern, Öl auf Holz kopen? Bied vanaf 1680!Christian Dotremont - Liberté des Figures - 2 zeldzame litho's - 1976 kopen? Bied vanaf 1650!

kunststromingen

Andries Dirk Copier - Serica vaas tincraquele kopen? Bied vanaf 395!RAAK Lampen - Frank Ligtelijn 'Globe' vloerlamp kopen? Bied vanaf 295!Thomas Buxo - unieke artistieke set, h 38,5 cm, gesigneerd kopen? Bied vanaf 155!Achille CASTIGLIONI - Rellemme pendant (Flos) kopen? Bied vanaf 125!

designers

Jonathan Meese - Jethro Tull Vinyl von Jonathan Meese auf dem Cover überarbeitet kopen? Bied vanaf 380!Jonathan Meese - Jonathan Meese / Kommissar Hjuler "Reparieren" kopen? Bied vanaf 360!Jonathan Meese - denn schon da? kopen? Bied vanaf 320!John Williams - Indiana Jones Last Crusade LP signiert Connery Ford Spielberg Lucas +3 kopen? Bied vanaf 99!

vinyl

Overzicht van kunstenaars met huidig aanbod

 + internationale items
  • #
  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • q
  • r
  • s
  • t
  • u
  • v
  • w
  • x
  • y
  • z